KATEGORIE: Vtipy o mimozemšťanech a vesmíru

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Kosmonaut podezřívavě sleduje delegaci mimozemšťanů na invalidních vozících.
„Šéfe,” hlásí do vysílačky nadřízenému, „nějak se mi to nezdá, že by tihle přicházeli v míru…”

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Vypráví U dvou soudků pan Pípa: „Tak jsem si vyjel s Čedokem na Měsíc, ale je to pro našince příšerná cesta!“ „A co tě tak otrávilo?“ „No ty zastávky: Mléčná dráha, Polárka, Vodnář…!“

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Potkají se dvě prvotřídní krásky: „Já jsem Miss World, ráda tě poznávám.”
„Já tebe taky, jsem Miss Universe.”
A co z toho všeho vyplývá?
Pokud nejkrásnější žena vesmíru (Miss Universe) není zároveň nejkrásnější ženou světa (Miss World), potom svět není součástí vesmíru!

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

„Na Zemi už mě nikdo nedostane!” stěžuje si svému veliteli mimozemský průzkumník a rozvypráví se o tom, co na modré planetě zažil.
„Sotva náš létající talíř proletěl vzdušným obalem, ztroskotali jsme v oceánu. Přežívali jsme jen o kyslíkaté tekutině se solí. Po několika krádežích Slunce se nám konečně podařilo dostat z nehostinného oceánu. Tam to ale nebylo o moc lepší – celá delegace neznámých tvorů nám vnucovala hnědý bochník – se solí!”

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Vyděšený kosmonaut hlásí z Měsíce: „Základno, jsou tady mimozemšťani – na chvíli jsem si položil sušenku a zmizela!”
Vtom mu vpadne do řeči kolega: „Zdravíme planetu Zemi! My, zelená obluda z vesmíru, hlásíme, že ty sušenky nám moc a moc chutnali!”

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Ufóni tajně přistáli na Zemi a po čtrnácti dnech zkoumání došli k závěru, že dominantním druhem jsou zde stroje. Rozhodli se, že na nějakém odlehlejším místě zkusí navázat kontakt. Záblesk světla a na pouštní silnici u benzinové pumpy stojí ufón. Dojde na pár metrů k jednomu stojanu a povídá vysokým, synteticky znějícím hlasem, v lámané angličtině: „Doveď mě ke svému veliteli.”
Stojan samozřejmě neodpověděl. Tak to ufón zkusil znovu, trochu hlasitěji: „Doveď mě ke svému veliteli!”
Stojan zase nic. Tak ufón rozepnul pouzdro u opasku, vytáhl paprskomet, odjistil ho a zařval: „Doveď mě ke svému veliteli!”
Stojan byl bezpochyby vyděšen k smrti, ale neřekl ani slovo. Tak ufón zmáčknul spoušť a z jeho paprskometu model 8A vyrazil paprsek. Celá pumpa během vteřiny zmizela a výbuch odhodil ufóna několik stovek metrů.
Po chvíli poblíž přistála kosmická loď a ufóna naložila. Když se probral, velitel mu říká: „Vidíš, já jsem ti říkal, aby sis nezahrával s frajerem, kterej si omotá péro kolem hlavy a strčí si ho do ucha!”

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Psycholog se ptá, co klienta trápí a dovídá se, že je obklopen hlasy mimozemšťanů. Zeptá se: „Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?“ „Neslyšel bych.“ Psycholog si vše pečlivě zapíše a pokračuje: „A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?“ „Neviděl bych.“ „Jak to?“ podiví se psycholog. „Spadly by mi brejle.“

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Rusáci vynalezli nové palivo do raketoplánů a při tankování ho Serjoža s Voloďou ochutnají.
„Člověče to je jak vodka“
„No jo máš pravdu“
A tak ho začnou chlastat.
Druhý den brzo ráno Voloďu probudí telefon.
Ahoj Voloďo, tady Serjoža. Už sis uprd?
Ještě néé, proč?
Tak to neďělej, já volám z Tokia.

Nejlepší vtipy o vesmíru a mimozemšťanech

Nepřátelští mimozemšťané chcou ovládnout vesmír. Velitel mimozemských ozbrojených sil je na velitelství a uděluje rozkazy: „Generál 2 obsadí Venuši, generál 3 Mars… a generál 1 dobije Zemi.”
„Zemi?!” zděsí se generál. „Tam mě nikdo nedostane! Slyšel sem, že si tam hází létajícíma talířema!”