KATEGORIE: Vtipy o právnících a soudcích

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Chlápek takhle přijde na poštu a všimne si, že u jedné přepážky stojí proplešatělý padesátník a má před sebou hromadu růžových obálek polepených srdíčky. Na každou stříkne z lahvičky parfém a dá ji na vedlejší hromadu.
Chlápek vyvalí oči a ptá se ho, co to dělá. Padesátník odpovídá:
„Rozesílám tisíc valentýnek podepsaných „Hádej kdo!“
„Ale proč to děláte?“
„Jsem právník se specializací na rozvody.“

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Existuje konečný počet fyziků, které uživí společnost o dané velikosti. Totéž platí
o učitelích a strojařích. Akorát pro právníky to neplatí. Čím více jich
máte, tím více jich potřebujete.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Advokát sedí večer v kanceláři a najednou se před ním zjeví sám Ďábel.
A pekelník praví:
„Mám pro tebe nabídku. Po celý zbytek života vyhraješ každý spor, který povedeš. Klientky tě budou zbožňovat, kolegové se před tebou budou třást hrůzou a vyděláš nepředstavitelné peníze. Na oplátku žádám tvou duši, duši tvé ženy a tvých dětí, duše tvých rodičů, prarodičů, rodičů a prarodičů tvé ženy, tvých přátel a kolegů.“
Advokát se na chvilku zamyslí a řekne:
„Ale určitě je v tom nějaký háček, že?“

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím – jebačka jak svině! Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu. Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím – soulož! Jdu blíž a co vidím – jebačka jak svině!

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Soudce vejde do sálu, bouchne kladívkem a říká: Než začne přelíčení, musím vám oznámit jednu věc. Obhájce mi zaplatil 300,000, abych rozhodl v jeho prospěch. Žalující strana mi zaplatila 200,000, abych rozhodl v její prospěch. Abych učinil proces spravedlivým, vracím obhajobě 100,000.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Národní Institut Zdraví oznámil, že přestane používat krysy k léčebným pokusům a místo nich začne používat právníky. Uvádějí tři hlavní důvody: 1. V zemi je nyní více právníků, než krys. 2. Výzkumní pracovníci si nevytváří k právníkům během pokusů tak silné citové vazby, jaké si vytvářeli ke krysám. 3. Jsou věci, které, ať se snažíte sebevíce, krysy neudělají.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Byly Vánoce a soudce byl v příjemné náladě. Zeptal se předvedeného muže: Za co jste tady? Za předčasné vánoční nákupy. To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval? Dvě hodiny před začátkem otvírací doby.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

To takhle přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod. Podvod je, když mě teď necháte propadnout. Examinátor vyletí: Cože!? No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Před porotu se dostal nezdárný syn řádného otce.
Tatínek vyhledal mazaného advokáta a řekl mu:
„Když zařídíte, aby kluk dostal jenom dva roky, dám vám 50 000 korun.“
Stalo se a tatík pochválil právníka:
„Zařídil jste to výborně.“
Pan doktor dodal:
„A víte, co to dalo námahy? Vždyť oni mi ho chtěli osvobodit!“