KATEGORIE: Vtipy o právnících a soudcích

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Chlápek takhle přijde na poštu a všimne si, že u jedné přepážky stojí proplešatělý padesátník a má před sebou hromadu růžových obálek polepených srdíčky. Na každou stříkne z lahvičky parfém a dá ji na vedlejší hromadu.
Chlápek vyvalí oči a ptá se ho, co to dělá. Padesátník odpovídá:
„Rozesílám tisíc valentýnek podepsaných „Hádej kdo!“
„Ale proč to děláte?“
„Jsem právník se specializací na rozvody.“

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Existuje konečný počet fyziků, které uživí společnost o dané velikosti. Totéž platí
o učitelích a strojařích. Akorát pro právníky to neplatí. Čím více jich
máte, tím více jich potřebujete.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Advokát sedí večer v kanceláři a najednou se před ním zjeví sám Ďábel.
A pekelník praví:
„Mám pro tebe nabídku. Po celý zbytek života vyhraješ každý spor, který povedeš. Klientky tě budou zbožňovat, kolegové se před tebou budou třást hrůzou a vyděláš nepředstavitelné peníze. Na oplátku žádám tvou duši, duši tvé ženy a tvých dětí, duše tvých rodičů, prarodičů, rodičů a prarodičů tvé ženy, tvých přátel a kolegů.“
Advokát se na chvilku zamyslí a řekne:
„Ale určitě je v tom nějaký háček, že?“

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Stojí mladík na stopu kousek od právnické univerzity. Zastaví takhle auto a řidič se ptá, jestli je právník. Mladík, že není, a řidič odjede. Druhé auto, zase dotaz, jestli je právník, mladík zas, že ne, a řidič zas odjede. Zastaví třetí auto, sedí v něm pěkná, macatá blondýna, a ptá se, jestli je právník. On odpoví, že jo, a ona, ať si nastoupí. Tak teda jedou, a mladík po té ženské chvíli mlsně kouká a pak říká: Jsem právník sotva pár minut, a už přemýšlím, jak někoho ojebat.

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Dva partneři v právnické firmě byli spolu na obědě, když najednou se jeden zvedne a povídá: Musím se vrátit do kanceláře, zapomněl jsem zamknout sejf! A čeho se bojíš? Jsme oba tady!

Nejlepší vtipy o právnících a o soudcích

Stojí takhle lupič před barákem a hlídá. Konečně se zevnitř objeví jeho komplic.
Tak se ho ptá:

“Máš něco?”

“Sakra, ten chlap, co tam bydlí, je právník.”

“A o co všechno si přišel?”

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Chlápek přišel na policejní stanici, že chce mluvit s tím zlodějem, kterého zavřeli na útěku, když mu vykradl dům. Seržant na vrátnici mu říká: Dostanete svou příležitost u soudu! Ne, chci s ním mluvit hned. Zajímá mne, jak se mu podařilo dostat se do domu, aniž by vzbudil moji ženu. Mně se to nedaří už léta.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím – jebačka jak svině! Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu. Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím – soulož! Jdu blíž a co vidím – jebačka jak svině!

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Soudce vejde do sálu, bouchne kladívkem a říká: Než začne přelíčení, musím vám oznámit jednu věc. Obhájce mi zaplatil 300,000, abych rozhodl v jeho prospěch. Žalující strana mi zaplatila 200,000, abych rozhodl v její prospěch. Abych učinil proces spravedlivým, vracím obhajobě 100,000.

Nejlepší vtipy o právnících a soudcích

Národní Institut Zdraví oznámil, že přestane používat krysy k léčebným pokusům a místo nich začne používat právníky. Uvádějí tři hlavní důvody: 1. V zemi je nyní více právníků, než krys. 2. Výzkumní pracovníci si nevytváří k právníkům během pokusů tak silné citové vazby, jaké si vytvářeli ke krysám. 3. Jsou věci, které, ať se snažíte sebevíce, krysy neudělají.